Directie

Bieke Nagels

Directeur

directie@atheneumliedekerke.be

Marijke Meuleman

Technisch Adviseur Coördinator

tac@atheneumliedekerke.be


Leerlingbegeleiding

Patricia De Paepe

Leerlingbegeleider en GOK-coördinator

patricia.de.paepe@atheneumliedekerke.be

Secretariaat

Yvan Botte

Economaat

economaat@atheneumliedekerke.be

Jeroen Stas

Opvoeder

leerlingensecretariaat@atheneumliedekerke.be

Katrien De Koker

Personeelsadministratie
personeel@atheneumliedekerke.be


Nathalie Ghysens  

Opvoeder

leerlingensecretariaat@atheneumliedekerke.be

Angie Vandermeersche

Beleidsondersteuner - GIP & stage

angie.vandermeersche@atheneumliedekerke.be


Team haar- en schoonheidsverzorging

Sandra De Nul

Haar- en schoonheidsverzorging

Nadine Van De Velde

Haar- en schoonheidsverzorging

Duaal leren

Els Van der Meersch

Haar- en schoonheidsverzorging


Team hout

Ronny Heyndrickx

 Hout

Duaal leren

Andy Van Bos

Hout


Team elektriciteit & elektrotechnieken

 Lieven Appelmans

Elektriciteit

Duaal leren

Mentor nieuwe leraren

 Dimitri Coeckelberghs

Elektriciteit

Frederik Coeckelberghs

Elektriciteit

 


Ludwig De Wolf

Elektriciteit

Elektronica

Krist'l Vereecken

Elektronica

Elektriciteit

Chemie

Informatica

Philippe Pieters

Elektriciteit

Elektronica


Team installateur verwarming & sanitair

Reiner Vander Hoeven

Mechanica 

Elektriciteit

Steven Mory

Centrale Verwarming

Sanitaire Installaties

Duaal leren

Mathias Schelfthout

 Mechanica

Centrale Verwarming

Sanitaire Installaties


Team algemene vakken

Andy Asselman
PAV

Wiskunde - wetenschappen

 

Eva De Windt

NCZ

PAV

 

Ann Duchau

Frans

Talenbeleid

Stijn Guldemont

LO

 


Dorien Heyman

Wiskunde 

Fysica

Jo Theys

PAV

 

Régine Peeters

Godsdienst

Geschiedenis

Aardrijkskunde

PO

 


Redzepi Ilber

Islam

Edward De Veirman

Biologie
Chemie

Fysica

Natuurwetenschappen

 

Ellen De Mulder

Engels

Frans

Nederlands


Team onderhoud

Nico De Vos

 

 Carine Helaers 

Rudy Scheerlinck

Joris Creytens