Directie

Deze pagina wordt momenteel herwerkt en is niet compleet. Onze excuses.

Jethro De Schinckel

 

Directeur

jethro.de.schinckel@ktaliedekerke.be

Els De Ridder

 

TAC

els.de.ridder@ktaliedekerke.be


Leerlingbegeleiding

Patricia De Paepe

 

Leerlingbegeleidster en GOK-coördinator

patricia.de.paepe@ktaliedekerke.be

Secretariaat

Jeroen Stas

 

Opvoeder

jeroen.stas@ktaliedekerke.be

Stijn Guldemont

 

Opvoeder

 

Gunter Leemans

 

Jo-Jo medewerker

Angie Vandermeersche

 

Beleidsondersteuner

ilse.quaegebeur@ktaliedekerke.be


Yvan Botte

 

Administratief medewerker

yvan.botte@atheneumliedekerke.be

Vera De Mulder

 

Personeelsadministratie
personeelsadministratie@atheneumliedekerke.be

Rebecca Van Ryzeghem

 

 

Beleidsondersteuner
Taalanker

rebecca.van.ryzeghem@atheneumliedekerke.be


Team haartooi

Isabelle Bellemans

 

Dameskappen

Bio- Esthetiek

 

Sandra De Nul

 

Dameskappen


Nadine Van de Velde

 

Dameskappen 

 

Els Van Der Meersch

 

Dameskappen

 

 

 


Team houtbewerking

Dieter De Block

 

Hout

 

Ronny Heyndrickx

 

Hout

 

Andy Van Bos

 

Hout

 


Team elektrische installaties elektronica

 Lieven Appelmans

 

Elektriciteit

Elektronica

 

Dimitri Coeckelbergs

 

Elektriciteit

 

Frederick Coeckelbergs

 

Elektriciteit

 

Philippe Pieters

 

Elektriciteit

Elektronica


Krist'l Vereecken

 

Elektronica

 


Team verwarming - sanitaire installaties

Luc Walter

 

Mechanica

Centrale Verwarming

Sanitaire Installaties

 

Ronny Van Der Perren 

 

Centrale Verwarming

Sanitaire Installaties

 

 

Reiner Van Der Hoeven

 

Mechanica

 

Koen Van Weyenberghe

 

Mechanica

Centrale Verwarming

Sanitaire Installaties


Team algemene vakken

Andy Asselman

 

PAV

 

Eva De Windt

 

NCZ

PAV

 

Ann Duchau

 

Frans

Economie

 


Lies Jacobs

 

PAV

 

Regine Peters

 

Godsdienst

Geschiedenis

PO

 

Rebecca Van Ryzeghem

 

Nederlands

Engels 

Taalsteunklas

Jolien Vermeulen

 

PAV

Frans


Sylvie Pollet

  

LO 

Stijn Guldemont

 

 LO

 

 

 

Aardrijkskunde

Wiskunde

Chemie

Fysica


Team onderhoud

Nico De Vos

 

 Carine Helaers 

Isuf Shyti